Vítejte v naší parní sauně,

Vítejte v naší parní sauně, kde se setkáváte s teplem, vlhkostí a osvěžujícími vůněmi. Připravte se na jedinečný zážitek, který zahřeje vaše tělo, otevře vaše póry a poskytne vám hlubokou relaxaci.

Naše parní sauna vám nabízí ideální prostředí pro odpočinek a očistu. Pocit horkého páru proniká do vašeho těla, uvolňuje svalové napětí a pomáhá vám se zbavit toxinů. Vlhkost ve vzduchu hydratuje pokožku a dýchací cesty, což vede k pocitu čistoty a svěžesti.

Při vstupu do parní sauny se ocitnete ve víru teplého páru. Přitiskněte se ke svým smyslům a nechte vůně éterických olejů proniknout do vašeho nosu. Uvolněte své myšlenky a nechte páru, aby vás zahalila a pročistila jak fyzicky, tak duševně.

Relaxujte ve svém vlastním tempu a vychutnávejte si blahodárné účinky páry. Nechte páru působit na své tělo, uvolňovat svaly a napomáhat detoxikaci. V parní sauně můžete také využít různé rituály, jako je například použití osvěžujícího tělového peelingu, který vám dodá pocit obnovy a revitalizace.

Přijďte a objevte blahodárné účinky naší parní sauny. Vaše tělo a mysl vám budou vděčné. Zarezervujte si svůj čas a ponořte se do osvěžujícího světa naší parní sauny, kde se setkávají teplo, vlhkost a očista.

Saunování i v soukromí
Pro stydlivé nabízíme pronájem prostor sauny pro privátní wellness
Privátní wellness

Chcete mít celou saunu jen pro sebe?

Rezervovat

Pravidla parní sauny

Pravidla pro použití parní sauny:

1. Před vstupem do parní sauny si vyjměte veškeré šperky a odložte je na bezpečné místo. Odstraňte také veškeré oblečení.

2. Před vstupem do parní sauny se osprchujte, abyste odstranili přebytečnou kosmetiku, oleje nebo pot z těla. Dobrá hygiena je důležitá pro optimální prožitek a zdraví.

3. Po vstupu do parní sauny se uveďte do pohodlné polohy. Můžete si sednout nebo si lehnout. Pamatujte, že teplota v parní sauně může být vyšší, proto si můžete polohu přizpůsobit svému pohodlí.

4. Relaxujte a užívejte si tepla a vlhkosti v parní sauně. Dopřejte svému tělu čas, aby se adaptovalo na vyšší teploty a výhody parní lázně.

5. Pokud máte pocit, že vám je příliš horko nebo se cítíte nepohodlně, můžete se vždy postavit a opustit parní saunu. Poslouchejte své tělo a reagujte na jeho signály.

6. Pokud chcete posílit účinky parní sauny, můžete si vzít s sebou osušku nebo látkový hadřík, který můžete namočit ve vodě a přiložit si na obličej nebo tělo. To pomáhá udržet vlhkost na pokožce a zlepšit prožitek.

7. Maximální doba pobytu v parní sauně by neměla přesáhnout 15-20 minut. Ujistěte se, že jste dostatečně hydratovaní, a kdykoliv pocítíte nepohodlí, opusťte parní saunu.

8. Po opuštění parní sauny se osprchujte studenou vodou nebo si dopřejte osvěžující chladivý sprchový zážitek, abyste ochladili tělo a obnovili krevní oběh.

9. Po ukončení používání parní sauny je důležité si dopřát dostatek odpočinku. Lehněte si na odpočívadle nebo pohovku a nechte své tělo zregenerovat.

10. Opakujte svou návštěvu parní sauny podle svých preferencí a potřeb. Doporučuje se nejvíce 3x za sebou.