Provozní řád R&V Wellness:

  1. Respektujte ostatní hosty a personál podniku a zachovávejte všeobecné pravidla slušného chování a ohleduplnosti.
  2. Dodržujte pokyny personálu týkající se používání sauny a vířivky. Máme pro vás připravena pravidla a doporučení, která vám pomohou využít zařízení v plném rozsahu a zabezpečit vaše pohodlí a bezpečnost.
  3. Pokud máte zdravotní problémy nebo jste těhotná, poraďte se prosím s lékařem nebo konzultujte s personálem, zda je vhodné používat saunu nebo vířivku.
  4. Před vstupem do sauny nebo vířivky se osprchujte, abyste odstranili přebytečnou kosmetiku, oleje nebo pot z těla. Tím zajistíte čisté a hygienické prostředí pro všechny návštěvníky.
  5. Používejte ručníky nebo osušky, které jsou k dispozici, a udržujte je v dobrém stavu. Nepoužívejte je na zemi nebo jako obuv. V případě potřeby si můžete ručníky nebo osušky zapůjčit u recepce.
  6. Dodržujte doporučené časy pobytu v sauně a vířivce. Příliš dlouhé pobyty mohou být nezdravé a způsobit nepohodlí.
  7. Po použití sauny nebo vířivky udržujte prostor čistý a upravený. Uklízejte po sobě a odstraňte veškeré osobní věci.
  8. Dodržujte pravidla týkající se ochlazovacích procedur. Použijte sprchy nebo ochlazovací bazény k postupnému snižování teploty těla.
  9. Nepoužívejte elektronická zařízení nebo mobilní telefony v oblastech sauny a vířivky, abyste si udrželi klidnou a relaxační atmosféru.
  10. Dodržujte veškeré pokyny týkající se bezpečnosti a nouzových situací. Pamatujte, že v případě jakýchkoli potíží či obav se obraťte na personál podniku.

Děkujeme vám za dodržování našeho provozního řádu.