Vítejte v naší úchvatné vířivce,

kde se setkává relaxace a revitalizace. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který vás zahřeje, uvolní svaly a rozproudí energii.

Když se ponoříte do teplé vody, budete okamžitě cítit, jak se napětí ve vašem těle uvolňuje. Silné proudy vody a masážní trysky poskytují účinnou terapii, která uvolňuje svalové napětí, zlepšuje cirkulaci krve a podporuje regeneraci.

Zavřete oči a ponořte se do světa klidu a relaxace. Vířivka vám umožní uniknout od každodenního stresu a naplní vás pocitem pohody. Přizpůsobitelné funkce vířivky vám umožní upravit tlak a intenzitu masáže podle vašich preferencí.

Privátní wellness

Chcete mít vířivku jen pro sebe?

Rezervovat

Zážitek pro všechny smysly

Pobyt ve vířivce je zážitkem pro všechny smysly. Cítíte jemnou bublinkovou masáž, slyšíte tišší zvuky relaxační hudby a vnímáte vůni esenciálních olejů, které dodávají další vrstvu relaxace.

Využijte vířivku jako místo pro obnovu a regeneraci. Je to ideální prostředí pro uvolnění svalů po náročném tréninku nebo prostě jen pro rozproudění energie a zlepšení nálady. Přidejte si do vířivky oblíbené éterické oleje nebo naberte si s sebou osvěžující nápoj, abyste si prodloužili tento vzácný okamžik odpočinku.

Přijďte a objevte blahodárné účinky naší vířivky. Vaše tělo a mysl se vám odmění. Zarezervujte si svůj čas a ponořte se do osvěžujícího světa naší vířivky, kde se spojuje relaxace a revitalizace.

Pozvěte svůj protějšek do vířivky i s lahví sektu. Romantika ve vířivce pro dva. Zažijte neopakovatelný zážitek již u nás! Vířivka je určena pro více osob,pozvěte své kamarády právě k nám!
neopakovatelný odpočinek blahodárnou aromaterapii komplexní masáž těla vířivka vám dokáže zrelaxovat tělo